Úvod > Aktuality > Nové benefity pro prvodárce. Po prvním odběru krve do letního kina nebo do bazénu zdarma

Oddělení hematologie a transfuziologie Nemocnice Pelhřimov připravilo ve spolupráci s Městem Pelhřimov nový bonus pro prvodárce.
V letních měsících  - červen až srpen  -  je pro ty, kdo poprvé darují krev na transfuzní stanici v Pelhřimově, připraven kulturní zážitek. Po dobu provozu letního kina v Pelhřimově v areálu KD Máj budou moci čerpat benefit  v podobě volného vstupu na představení a to i opakovaně.

V ostatních měsících je pro prvodárce připraven volný vstup do plaveckého bazénu v Pelhřimově. Bezplatně budou moci získat kredit na 4 hodiny plavání.
Po odběru krve dostane prvodárce na transfuzním oddělení potvrzení o absolvování bezpříspěvkového odběru a na jeho základě bude možné uplatnit výhody.
Oddělení hematologie a transfuziologie Nemocnice Pelhřimov, obdobně jako ostatní zařízení tohoto typu, potřebuje rozšířit základnu pravidelných dárců krve, a proto velmi vítá tuto spolupráci s Městem Pelhřimov. Krev odebraná na zdejší transfuzní stanici je používána téměř výhradně pro pacienty pelhřimovské nemocnice.

Pokud uvažujete o dárcovství krve, neváhejte nás oslovit. Rádi vám rovněž poradíme či zodpovíme veškeré vaše otázky týkající se bezpříspěvkového dárcovství krve. Bližší informace můžete rovněž nalézt na webových stránkách nemocnice www.hospital-pe.cz v sekci dárci krve nebo na tel. čísle evidence dárců – 565 355 466.