Úvod > Aktuality > Nemocnice Pelhřimov se připojuje k oslavám Mezinárodního dne seniorů

Nemocnice Pelhřimov se připojuje k oslavám Mezinárodního dne seniorů

Nemocnice Pelhřimov se zapojila do oslav Mezinárodního dne seniorů, který každoročně připadá na 1. října. Tento den je věnován uznání důležitosti seniorů ve společnosti a připomíná potřebu jejich aktivní podpory a péče. Informace jsou pro zájemce připraveny u vstupních dveří Hlavní lůžkové budovy Nemocnice Pelhřimov. „Naše nemocnice si uvědomuje, jak zásadní je kvalitní zdravotní péče pro seniory. Právě oni často patří k nejzranitelnějším skupinám a my se snažíme poskytnout jim nejen léčebnou, ale také lidskou a citlivou péči," uvedla Alexandra Knapová, tisková mluvčí Nemocnice Pelhřimov.